Un meci care a ținut România cu sufletul la gura.
Rapid – Steaua, sezonul 2005-2006, sferturile Cupei UEFA.
Doua echipe românești, față în față, într-o fază superioară a unei competiții europene.
Un moment istoric pentru România și pentru fotbalul românesc.
Acum, la 20 de ani distanță, povestea se retrăiește..
Vă așteptăm cu mare drag pe Stadionul Arcul de Triumf, să fim din nou împreună pentru fotbal, pentru amintiri și pentru istorie.
Bilete si informații găsiți în comentarii.
Tot timpul #TheRadaWay
