Alături de oficialii orașului Bistrița, prezenți la Primărie pentru conferința oficială a Semimaratonului Eroilor Invictus Bistrita , am avut bucuria să fiu parte dintr-un moment cu adevărat special.

Împreună cu Gabriel Lazany primarul municipiului Bistrița, Florin Boc , director de eveniment, Simona Budurlean, director adjunct de eveniment, @Dana Negrea , voluntar, Gabriel Czifrak, coordonator militar răniți, Adrian Manutiu, ambasador Invictus Romania, Dan Tămaș, vicepreședinte al Consiliului Județean Bistrița-Năsăud, și Eugen Cozma, director al Clubului Gloria Bistrița, am vorbit despre ceea ce înseamnă cu adevărat această competiție. 🏃‍♂️

Nu este doar sport. Este respect pentru militarii răniți, pentru eroii noștri. Este modul prin care le arătăm că suntem alături de ei.

😀Sunt bucuros, responsabil și onorat să reprezint ca ambasador , un astfel de eveniment.

Înscrierile sunt deschise. Vă așteptăm în număr cât mai mare. 🏃‍♂️👏

Tot timpul #TheRadaWay

#InvictusBistrita

0
    0
    Coșul tău
    Coșul dvs.este golCumpară abonamente